KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6947402
nr 694 7402
Blandteknik
5 st. signerade, 1800-/1900-tal, oramade
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 april 2011
kl 19:46:44
100 kr
300 kr